Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rozhodnutie - "Nová expedičná linka veľkokapacitného skladu"

SÚBOR
Dátum: 17.09.2023
Autor: Iveta Mesárošová
Počet videní: 229
2 min. čítania
Rozhodnutie -

Informovanie verejnosti

OBEC Trnovec nad Váhom podľa  zákona NR SR č. 24/2006  Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých  zákonov v platnom znení (ďalej len „zákon o posudzovaní vplyvov na ŽP“)

 

INFORMUJE VEREJNOSŤ

 

o doručení rozhodnutia Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky, ktorým ako ústredný orgán štátnej správy starostlivosti o životné prostredie rozhodlo, že zmena navrhovanej činnosti, ktorej účelom je

 

„Nová expedičná linka veľkokapacitného skladu”

navrhovateľa Duslo, a. s. Šaľa, so sídlom

Administratívna budova 1236, 927 03  Šaľa

 

sa nebude posudzovať podľa zákona č. 24/2006 Z. z.

 

V zmysle § 29 ods. 16 zákona č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“)  informujeme verejnosť o rozhodnutí vydanom v zisťovacom konaní. Do rozhodnutia je možné nahliadnuť na referáte spisovej služby na 1. poschodí obecného úradu.

 

Proti tomuto rozhodnutiu možno podať rozklad do 15 dní od jeho doručenia, pričom v prípade verejnosti sa za deň doručenia rozhodnutia považuje 15. deň zverejnenia rozhodnutia.

Rozhodnutie nájdu záujemcovia v prílohe.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
rozhodnutie-nova-expedicna-linka Veľkosť: 1.14 MB Formát: pdf Dátum: 18.9.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.