Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rozlúčka s letom 2016

Máme za sebou ďalšiu výbornú, úspešnú akciu. Rozlúčka s letom bola u nás naozaj veľkolepá a my by sme sa touto cestou chceli srdečne poďakovať všetkým tým, ktorí nám s ňou pomohli. Ďakujeme poslancom obecného zastupiteľstva a vedeniu obce, členom komisie školstva, mládeže a kultúry, Základnej škole s materskou školou, Lukostreleckému klubu Hubert Arrows,pracovníkom referátu verejnej zelene i technického úseku, ktorí akciu pripravili. Veľká vďaka patrí mnohým ďalším – v neposlednom rade súťažným tímom, ktoré sa zapojili do 1. ročníka súťaže Trnovecká vareška. Neváhali ste a prišli ste nám ukázať svoje kuchárske umenie. Boli sme hrdí na všetky tímy, ktoré sa rozhodli zapojiť a súťažiť, vytvorili ste neopísateľnú atmosféru a aj vďaka Vám bola táto akcia úspešná, veselá a vydarená. Vaše jedlá boli všetky veľmi chutné, skrátka eňo ňuňo ;)...Vďaka patrí všetkým skvelým účinkujúcim v programe, ktorí nám svojimi vystúpeniami spestrili Rozlúčku s letom a ďakujeme za všetko aj našim úžasným sponzorom, ako aj členom odbornej poroty, ktorí nemali ľahkú úlohu, ale zhostili sa jej dôstojne.Táto aktivita sa uskutočnila vďaka finančnej podpore Nadácie ZSE. A samozrejme ďakujeme aj Vám, milí spoluobčania a priatelia, že ste sa zúčastnili našej Rozlúčky s letom, pomohli ste vytvoriť vynikajúcu a pohodovú atmosféru ;) Sme radi, že sme sa zišli v takom hojnom počte. Dúfame, že sa Vám páčilo, že ste sa dobre cítili a skvele zabávali.
Vaše pochvalné slová dokazujú, že podujatie sa skutočne podarilo, počasie bolo skvelé, nálada vynikajúca. Teší nás, že sa páčili súťaže a hry, do ktorých sa zapojilo množstvo detí, ale aj kultúrny či hudobný program. Skupina Old Boys nás na záver roztancovala a prispela k všeobecne dobrej nálade :)
Našou najlepšou odmenou je práve spätná väzba, ktorú od Vás dostávame, stojí nám za všetku prácu spojenú s prípravou takýchto podujatí. Tešíme sa na stretnutie pri ďalšom podujatí!
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme!!!