Obec Trnovec nad Váhom
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík

Zberný dvor

Zberný dvor
Zodpovedaný

Podnet:

Zdravím !
Chcel by som požiadať v mene všetkých pracujúcich, aby otváracie hodiny na zbernom dvore v čase najväčšieho zaťaženia - jarné upratovanie, strihanie stromov, vyhrabávanie tráv, skrátka - likvidácie biologického odpadu, boli opäť ako v minulom roku, od 13°° do 18°° v pondelok, stredu, piatok a sobotu. Súčasné otváracie hodiny vyhovujú dôchodcom a nezamestnaným, no nám, ktorí prichádzame z práce po 16-tej a musíme sa prezliecť, pomaly ani nestíhame vyviezť odpad. V pondelok po víkende, piatok a hlavne v sobotu. Slnko zapadá čoraz neskôr a súmrak je až po 18-tej.
Chcel by som poďakovať pracovníkom na Zbernom dvore, či už obsluhe drvičky, alebo pani, ktorá usmerňuje a preberá odpad za ochotu a pomoc. Mohli by ste im postaviť prístrešok, aby vo veternom a sychravom počasí nemuseli stáť len tak bez ochrany pred počasím.... vnútri v novej budove nemôžu byť po celý čas.
Za všetkých ďakujeme !
P.S. už by bolo vhodné vymeniť lopaty, metly a vidly za nové.

Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Otváracie hodiny sme vzhľadom na zlepšujúce sa počasie  posunuli počas piatka a soboty od 13:00-17:00. V zmysle prevádzkového poriadku bude zberný dvor otvorený v letnom čase od 14:00 – 18:00, letný čas v tomto roku je od 30.3.2019.

Za Vašu pochvalu pracovníkom ďakujeme, určite ju budeme tlmočiť dalej.  Postaviť nový prístrešok pre zamestnancov nie je v súčasnej dobe možné. Zberný dvor bol postavený ako projekt v rámci nenávratného finančného príspevku z fondov EÚ a preto nie je 5 rokov možné urobiť väčší zásah do daného projektu, postavenie prístreška by takýmto zásahom bolo. V súčasnosti sa však podmienky zamestnancov oveľa zlepšili, keďže na zbernom dvore môžu využívať sociálno - prevádzkovú budovu, v ktorej sa môžu počas nepriaznivého počasia zohriať, resp. schovať. 

Pokiaľ ide o bežný spotrebný tovar, ako sú lopaty, metly a pod. nakupujeme priebežne aj na základe požiadavok a hlásení zamestnancov, ktorí s danými pracovnými pomôckami pracujú. 

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.