Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Orezanie stromu

Vyriešený
Prijatý: 19.01.2022
Zodpovedaný: 20.01.2022
Autor: Mgr.Juraj Boženík a obyvatelia bytoviek č.303 a č.304
Zodpovedal: Iveta Mesárošová
Orezanie stromu

Podnet:

Mgr.Juraj Boženík a obyvatelia bytoviek č.303 a č.304 žiadajú o orezanie stromu "agát" ,nachádzajúceho sa medzi týmito bytovkami.Strom má cca 65 rokov.Z jednej strany je poškodený.Sú na ňom polámané konáre.Hrozí ich spadnutie, nebezpečenstvo úrazu a poškodenie okolitých budov.Za vybavenie ďakujeme.
Príloha foto stromu.


Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, pracovníci s odbornou spôsobilosťou vykonajú obhliadku stromu a urobia potrebné opatrenia na zamedzenie poškodenia zdravia a majetku obyvateľov.

Orezanie stromu