Obec Trnovec nad Váhom
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík

Pomoc ponúka náš pán farár

Pomoc ponúka náš pán farár
Informácie pre obyvateľov

Milí spoluobčania!

V krátkosti by som chcel aktualizovať a doplniť pár poznámok k predchádzajúcemu oznamu, uverejnenému na stránkach Obecného úradu Trnovec nad Váhom dňa 15.3.2020.

Veľmi ťažko sa dá predpokladať vývoj situácie, ktorá sa mení zo dňa na deň. Sväté omše sa slúžia súkromne, s vylúčením verejnosti, možno takto prežijeme aj blížiace sa sviatky Veľkej noci. Obrady krstov a manželských poučení sa presúvajú podľa aktuálnej situácie. Týka sa to aj svadobných obradov, ktoré by sa mali uskutočniť v mesiaci apríl a máj.

1. sväté prijímanie by malo byť 1. mája 2020, v prípade mimoriadnych opatrení by mohlo byť posunuté ku koncu júna - informácie sa budú aktualizovať.

Zároveň chcem ponúknuť svoju pomoc a možnosti, ak by to niekto z Vás potreboval, zvlášť starí a chorí ľudia, s rozvozom a nákupom potravín.

Viem, že situácia ohrozuje predovšetkým sociálne odkázané rodiny s deťmi. Preto, ak by sa niekto ocitol v núdzi, neváhajte ma osloviť a čo bude v mojich silách, budem sa snažiť Vám pomôcť, samozrejme adresne a zmysluplne (základné potraviny ako chlieb,maslo,mlieko, múka).

Pomoc nie je limitovaná tým, či niekto chodí, alebo nechodí do kostola, v núdzi spoznávame všetci, že sme odkázaní jeden na druhého.

Modlím sa za Vás všetkých.

 

Mgr. Róbert Ondrík, farský administrátor

 

Kontakt: 0905 980 475, e-mail: ondrikrobert@gmail.com

 

 

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.