Doručenie kuriérom už od €
Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 28.12.2023
Zodpovedaný: 02.01.2024
Autor: Katarína Kollárová
Zodpovedal: Iveta Mesárošová

Podnet:

Dobrý deň, chcem nahlásiť poruchu verejného osvetlenia. Od 23.12. nesvietia lampy verejného osvetlenia pred číslom domu 637 a 639. Za odstránenie poruchy ďakujem. S pozdravom Kollárová


Odpoveď:

Dobrý deň, Ďakujeme za podnet, túto poruchu sme začali riešiť hneď po výpadku osvetlenia. Firma, ktorá zabezpečuje servis, prisľúbila, že 2. 1. 2024 prídu zistiť príčinu závady. Veríme, že v čo najkratšom čase sa nám podarí túto poruchu odstrániť. Ďakujeme za pochopenie.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.