Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Osvetlenie pri železničnom priechode

Vyriešený
Prijatý: 24.10.2022
Zodpovedaný: 24.10.2022
Autor: Elena Keselá
Zodpovedal: Iveta Mesárošová

Podnet:

Dobrý deň.

Poprosím vás o opravu - sfunkčnenie osvetlenia pri železničnom priecestí pri Merkante. Začínajú tmavé rána a skoro sa aj stmieva a táto cesta je veľmi využívaná aj chodcami. Najmä ranná cesta na autobusové spoje je dosť riskantná, lebo veľa chodcov je v tmavom oblečení bez reflex.prvkov.
Na rohu Merkantu síce lampa svieti, ale tá o kus ďalej už nie a to svetlo tam veru chýba.

Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. V tomto prípade sa jedná o solárne svietidlo, ktorého výkon závisí od počasia. Zamračené dni majú za následok menej nabitú batériu, a nižší svetelný výkon a kratšia prevádzková doba svietidla je aj dôsledkom skracujúcich sa dní. Ďakujeme za pochopenie.

Osvetlenie pri železničnom priechode

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.