Doručenie kuriérom už od €
Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

parkovisko pošta

Vyriešený
Prijatý: 16.04.2020
Zodpovedaný: 16.04.2020
Autor: Ján Mezei
Zodpovedal: Administrátor

Podnet:

Dobrý deň pán starosta,
pozdravujem Vás a posielam tri postrehy z verejných priestorov obce.

Príležitostne vybavujem mamke na Pošte v Trnovci potrebné záležitosti . Nie je možné prerokovať so Slovenskou poštou otázku parkovania pred úradom? To čo tam je teraz je podľa mňa nebezpečné, nefunkčné a nakoniec to ani nevyzerá dobre.

Súčasne by som požiadal upozorniť v mene obce v inej veci ZSE a požiadať ich o stanovisko, aby sa vyjadrili k poškodenému elektrickému betónovému stĺpu pred bývalou predajňou potravín na Soterovej ulici oproti bývalej požiarnej stanice. Je vidieť, že okrem betónového povrchu je poškodená aj oceľová výstuž.

A ešte by som chcel upozorniť na drevený stĺp slaboprúdových rozvodov na betónovej podpere pred domom č.308 na Soterovej ulici. Drevená časť je naklonená a neviem , či sa už čiastočne svojou váhou neopiera o vedľajší strom.

ďakujem za prečítania a vybavenie

s pozdravom Ján Mezei, Nitra


Odpoveď:

Dobrý deň, dnešným dňom sme začali s budovaním parkoviska pre 2-3 autá priamo oproti pošte. Žiaľ, pošta tento stav dlhodobo nemala záujem riešiť, preto sme sa rozhodli pre dobro našich občanov zrealizovať miesto na parkovanie sami. Čo sa týka stĺpov, ktoré spomínate, posunieme Váš postreh vedúcemu nášho technického úseku, aby kontaktoval príslušné miesta.