Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Parkovanie

Vyriešený
Prijatý: 02.06.2022
Zodpovedaný: 03.06.2022
Autor: Anonym
Zodpovedal: Iveta Mesárošová
Parkovanie

Podnet:

Dobrý deň

Je nejaký zákon alebo vyhláška, ktorá povoľuje parkovanie takýmto spôsobom? Ja si osobne myslím, že auto sa dá parkovať aj inak. Nikto neparkuje dlhodobo na chodníku (ani krátkodobo). Autá parkujú vnútri vo dvore alebo tak, aby nebránili chodcom na chodníku, či už idú na pešo, alebo s kočíkom, s fúrikom, s károu. Je dosť nebezpečné, keď mamička s kočíkom išla ten kúsok po ceste, lebo sa nezmestila na chodníku.

Prosím o vyriešenie. Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme postúpili obecnej polícii, keďže riešenie tejto problematiky je v zmysle zákona v kompetencii OP. V prípade, že by sa podobný problém vyskytol aj v budúcnosti, odporúčame Vám kontaktovať priamo službukonajúcich príslušníkov OP na tel. čísle 0905 479 859  alebo e-mailom na adrese policia@trnovecnadvahom.sk

 

Parkovanie

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.