Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nový rok a starý problém- neodvezený papierový odpad

Vyriešený
Prijatý: 18.01.2022
Zodpovedaný: 19.01.2022
Autor: Štefan Letko
Zodpovedal: Iveta Mesárošová
Nový rok a starý problém- neodvezený papierový odpad

Podnet:

Máme tu Nový rok a starý problém.
Dnes smetiari opätovne tak ako vlani "nenašli" odpadový papier pred domom č.801 ( len mi prosím nepíšte že nebol vonku včas vyložený bol tam o 05,00 )

Štefan Letko


Odpoveď:

Dobrý deň, Vaše zlé skúsenosti so zvozovou spoločnosťou nás mrzia. Požiadali sme preto spoločnosť Envi-Geos, aby dôrazne upozornila svojich pracovníkov a tí vykonávali zber odpadu dôslednejšie. Pokiaľ máte problém s uložením odpadového papiera do budúceho termínu jeho zberu, ponúkame Vám možnosť riešiť jeho uloženie s vedúcim technického úseku obecného úradu. V prípade potreby ho môžete kontaktovať na tel. čísle 0917621435.