Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

neodvezený komunálny odpad 20.12.2021

Vyriešený
Prijatý: 20.12.2021
Zodpovedaný: 21.12.2021
Autor: Štefan Letko
Zodpovedal: Iveta Mesárošová
neodvezený komunálny odpad 20.12.2021

Podnet:

Vyzerá to tak že som už asi notorický sťažovateľ na odvoz odpadu spred môjho domu.
Dňa 18.5.2021 mi nebol odvezený papier na čo mi bolo od vás napísané že obec nemá dosah na firmu pre odvoz odpadu, preto je namieste otázka kto podpisoval zmluvu alebo ako to vlastne je.
Dnes mi znovu nebol spred domu odvezený komunálny odpad. Smetná nádoba aj s lístkom bola pred domom o 05,00.
Čo mám robiť? Odveziem Kuka nádobu pred obecný úrad, alebo bývame na nesprávnom mieste- máme sa presťahovať ?
Už by mala samospráva niečo robiť

Rozhorčený občan
Štefan Letko


Odpoveď:

Dobrý deň, dali sme preveriť, prečo nedošlo k odvozu nádoby od Vášho domu, či to majú zaznačené. Je nám ľúto, že máte negatívnu skúsenosť s odvozom odpadu. Pokiaľ ide o kompetencie obce a práva na reklamáciu, dávame vždy preveriť každý zvoz. Vozidlá sú vybavené GPS, preto vieme dať skontrolovať pohyb vozidla. Reklamácia sa však nedá uplatniť, ak vozidlo bolo pred Vaším domom,  budeme však požadovať vysvetlenie, prečo došlo k tomuto problému. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy a upozorníme opakovane zvozovú spoločnosť, aby inštruovala svojich zamestnancov ohľadne dôslednosti a precíznosti.

neodvezený komunálny odpad 20.12.2021