Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Odpadový papier

Vyriešený
Prijatý: 19.05.2021
Zodpovedaný: 20.05.2021
Autor: Karol Toth
Zodpovedal: Administrátor
Odpadový papier

Podnet:

Dobrý deň.
Prosím vás od pondelka mám vyložený papier, dokedy to tam bude??? Nový Trnovec 807 Už je tam všetko rozmočené,,, ????????????


Odpoveď:

Dobrý deň, spoločnosť Envi Geos Nitra, ktorá zabezpečuje zvoz odpadu v obci, nám zaslala GPS mapu pohybu vozidla. Táto mapa preukazuje, že zvozové vozidlo na vašej ulici bolo cca o 7.00 h. Na základe tejto skutočnosti nemôžeme nezrealizovaný zvoz reklamovať. Riešenia tohto problému sú dve: buď papier odovzdáte na zbernom dvore, alebo ho vyložíte v ďalšom riadnom termíne zvozu podľa harmonogramu triedeného zberu odpadov.