Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

zdravotné stredisko 2 stromy

Vyriešený
Prijatý: 03.06.2024
Zodpovedaný: 05.06.2024
Autor: JÁN MEZEI
Zodpovedal: Iveta Mesárošová

Podnet:

Dobrý deň pán starosta, dávam Vám podnet na prehodnotenie existencie 2 stromov na území obce / verejný priestor /. Na obr. označený ako č.1 je ihličnatý strom už zarastený v skupine stromov v areáli Zdravotného strediska. Podľa môjho názoru tam už nemá miesto. Druhý strom označený na obr.č.2 je pravdepodobne moruša , tiež zarastená v skupine stromov a v betónovom oplotení cintorína . Chodník je koncom mája a začiatkom júna , dnes už asi 3. týždeň, posypaný plodmi stromu. Chôdza v dĺžke asi 15m po takomto chodníku je nepríjemná aj nebezpečná. Ďakujem. Mezei


Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet, v zmysle zákona ani jeden z argumentov, ktoré uvádzate, nie je dôvodom na výrub uvedených stromov. Vzhľadom na ochranu zdravia a bezpečnosti však situáciu preveríme a prijmeme potrebné opatrenia.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.