Parkovanie na ulici Jatovská

Parkovanie na ulici Jatovská
Podnet
19.02.2019
Zodpovedaný starostom
Podnet prijatý: 19.2.2019 o 10:36
Podnet zodpovedaný: 21.2.2019 o 13:27
Pridal: Ficek
Zodpovedal: Administrátor

Podnet:

Dobrý deň prajem, nakoľko je verejne známe, že je problém s parkovaním v obci aj na Jatovskej ulici, mám podnet na zlepšenie situácie. Jedná sa o odtokové kanály pred domami. Či by obec nemohla zasypať tie kanály, nakoľko sú niekoľko rokov nefunkčné. Jednou z možností by bolo dať tam drenážnu rúru a zasypať. Tým by ostal možný odtok vody a obyvatelia a aj návštevníci by mali miesto a možnosť parkovať pred domami. S pozdravom obyvateľ obce.

Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet, určite stojí za zváženie a v najbližšej dobe plánuje obec pripraviť projektovú dokumentáciu na rekonštrukciu chodníka na ulici Jatovská a jedna z alternatív rokovania s projektantom bude aj odvodnenie ulice vrátane kanálov.


FacebookFacebook

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.