Odstránenie lavičky

Odstránenie lavičky
Podnet
19.02.2019
Zodpovedaný starostom
Podnet prijatý: 19.2.2019 o 12:07
Podnet zodpovedaný: 21.2.2019 o 13:14
Pridal: Ján Meszároš
Zodpovedal: Administrátor

Podnet:

Dobrý deň. Bývam na Hlavnej ulici 11 a pred mojím domom je osadená lavička, kde hlavne v teplých mesiacoch po nociach vysedávajú opilci z neďalekej krčmy a chuligáni, ktorí tam robia hluk a bordel. Keďže spíme v predných izbách a máme otvorené okno, je to neznesiteľné, každú chvíľu sa budiť a upozorňovať ľudí. Moja otázka a prosba je, či sa tá lavička nedá inde premiestniť?!

Odpoveď:

Ďakujeme za Váš podnet, určite sa ním budeme zaoberať a následne Vás budeme informovať.


FacebookFacebook

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.