Hlasno bzučiaci miestny rozhlas

Hlasno bzučiaci miestny rozhlas
Podnet
05.03.2019
Zodpovedaný starostom
Podnet prijatý: 5.3.2019 o 19:42
Podnet zodpovedaný: 11.3.2019 o 07:19
Pridal: Juraj Boledovic
Zodpovedal: Administrátor

Podnet:

Vážený pán starosta,
miestny rozhlas pred domom č. 933 na Okružnej ulici už dlhodobo vydáva hlasné bzučanie. V minulosti prišlo k pokusom o jeho opravu, ktoré sa však zrejme nevydarili. Nakoľko sa blíži obdobie teplejších dní a nocí, kedy by sme mali radi otvorené okná, chceme vás požiadať o odstránenie poruchy, ktorá bzučanie spôsobuje. Subjektívne intenzitu tohoto hluku vnímame ako veľmi rušivú, ktorá neumožňuje kľudný spánok, ani pozeranie televízora.
Hlavne v nočných hodinách je hluk taký silný, že ho vnímame ako rušenie nočného kľudu. V súvislosti s tým vás chceme poprosiť, ak nebude možné závadu odstrániť, o odpojenie tohoto rozhlasu až do trvalého vyriešenia poruchy.

Ďakujem za vyriešenie mojej žiadosti,

Juraj Boledovič

Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Kontaktovali sme technika na opravu rozhlasu a v priebehu piatka príde danú záležitosť vyriešiť.


FacebookFacebook

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.