Obec Trnovec nad Váhom

Miestne oznamy

Výbor Obvodnej organizácie Slovenského rybárskeho zväzu oznamuje ,že Detské rybárske preteky sa sa budú konať v rámci programu Dní obce 2019 na rybníku VERMEK 29.6.2019 so začiatkom o 08:00 hod. Nakoľko by sme chceli pri tejto príležitosti spropagovať túto záľubu aj medzi deťmi - nerybármi, žiadame rodičov detí, ktoré by si chceli vyskúšať lov, aby sa prihlásili u Ing. Beloviča na tel.č. 0903783325 alebo e-mailom na belovic.j@gmail.com najneskôr do 22.6.2019.

 

Výbor Obvodnej organizácie Slovenského rybárskeho zväzu oznamuje, že dňa 15. 6. 2019  o 08:00 hod sa uskutoční brigáda na rybárskom dome pri rybníku Vermek. Cieľom brigády je pripraviť pobrežie a rybársky dom na Detské rybárske preteky. Nakoľko je pobrežie po predchádzajúcich dažďoch značne zarastené, žiadame členov, ktorí vlastnia techniku na kosenie, aby ju priniesli a tak pomohli k rýchlejšiemu ukončeniu kosenia, alebo keď majú čas  aj počas týždňa pokosili časť pobrežia mimo času organizovanej brigády.

 

MO Csemadok oznamuje prihláseným účastníkom zájazdu do Budapešti, ktorý sa uskutoční 15. júna, aby do 31.5.2019 uhradili cenu zájazdu u PharmDr. Rábekovej v miestnej lekárni.

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.