Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zber veľkoobjemového odpadu a elektroodpadu

Dátum: 13.03.2023
Autor: Iveta Mesárošová
Počet videní: 531
Zber veľkoobjemového odpadu a elektroodpadu

Informácia pre obyvateľov

Obec Trnovec nad Váhom oznamuje, že v dňoch 21. 3. - 29. 3. 2023 sa na zbernom dvore uskutoční zber veľkoobjemového odpadu a elektroodpadu. Zberný dvor bude otvorený denne od utorka, 21. 3. do soboty, 25. 3. od 13.00 do 17.00 h., od pondelka, 27. 3. do stredy, 29. 3. od 14.00 do 18.00 h.

 

Do veľkoobjemového odpadu patri odpad, ktorý sa svojimi rozmermi nezmestí do nádoby na zmesový komunálny odpad a neobsahuje nebezpečné látky. Patrí sem najmä starý nábytok, skrine, stoly, stoličky, postele, kreslá, gauče, koberce, kuchynské linky, matrace a pod. 

 

Medzi elektroodpad patria elektrické a elektronické zariadenia ako sú: televízory, počítače a ich príslušenstvo, (tlačiarne, klávesnice a pod.), rozhlasové prijímače, telefóny, herné konzoly, digitálne hodinky, fény, práčky, sušičky, žehličky, chladničky, umývačky riadu, mikrovlnné rúry, ohrievače, variče a ostatné elektrické kuchynské spotrebiče (rýchlovarné kanvice, kávovary, toastovače a pod.), elektromotory, ručné elektrické náradie, žiarivky, batérie, nabíjačky a iné.

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.