Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zaslanie zámeru navrhovanej činnosti a upovedomenie o začatí konania

SÚBOR
Dátum: 05.03.2023
Autor: Iveta Mesárošová
Počet videní: 358
2 min. čítania
Zaslanie zámeru navrhovanej činnosti a upovedomenie o začatí konania

Informovanie verejnosti

OBEC Trnovec nad Váhom podľa  zákona NR SR č. 24/2006  Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých  zákonov v platnom znení (ďalej len „zákon o posudzovaní vplyvov na ŽP“)

 

INFORMUJE VEREJNOSŤ

 

o zaslaní zámeru navrhovanej činnosti a upovedomenie o začatí konania

 

„Rafinácia pyrolýzneho oleja z odpadových plastov v Duslo, a. s. Šaľa”

navrhovateľa Duslo, a. s. Šaľa, so sídlom

Administratívna budova 1236, 927 03  Šaľa.

 

V zmysle § 65g ods. 3 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“) informujeme verejnosť spôsobom v mieste obvyklým o doručení zámeru navrhovanej činnosti a zároveň oznamujeme, že do zámeru je možné nahliadnuť, robiť výpisy, odpisy alebo na vlastné náklady urobiť z neho kópie po dobu 21 dní od jeho zverejnenia na úradnej tabuli a webovom sídle Obce Trnovec nad Váhom na referáte spisovej služby obecného úradu počas stránkových hodín.

 

Verejnosť môže svoje písomné stanovisko doručiť Ministerstvu životného prostredia SR do 21 dní od zverejnenia zámeru navrhovanej činnosti na webovom sídle ministerstva alebo dotknutej obce. Písomné stanovisko sa považuje za doručené, aj keď je doručené v stanovenej lehote prostredníctvom dotknutej obce.

 

Zámer a informácie pre verejnosť nájdete v prílohe, prípadne na webovom sídle ministerstva na https://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/rafinacia-pyrolyzneho-oleja-z-odpadovych-plastov-v-duslo-s-sala

 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
zamer-rafinacia-pyrolyzneho-oleja-z-odpadovych-plastov-final- Veľkosť: 20.3 MB Formát: pdf Dátum: 6.3.2023
informacia-pre-verejnost_rafinacia-pyrolyzneho-oleja-z-odpadovych-plastov-v-duslo-a-s-sala- Veľkosť: 369.3 kB Formát: pdf Dátum: 6.3.2023
kbu-nafta_sk- Veľkosť: 662.8 kB Formát: pdf Dátum: 6.3.2023
kbu-benzin_sk- Veľkosť: 662.6 kB Formát: pdf Dátum: 6.3.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.