Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznámenie o realizácii stavby-Slovak Telekom informuje!

Dátum: 30.01.2023
Autor: Ing. Daša Hasztermanová
Počet videní: 396
min. čítania
Oznámenie o realizácii stavby-Slovak Telekom informuje!

Informácia o realizovaní optickej siete

Oznamujeme verejnosti, že firma Slovak Telekom a.s. na základe platného územného rozhodnutia č. 814/2020-004/6, ktoré nadobudlo právoplatnosť dňa 5.3.2021 a na základe platného rozkopávkového povolenia, vydaného miestnym Obecným úradom v Trnovci nad Váhom, bude realizovať v priebehu roka 2023-2024 optickú sieť.

Celý proces výstavby, informovanosti o službách a cenách až po samotné pripojenie je nastavený bez nutnosti občanov podnikať ďalšie aktívne kroky. To platí aj pre tých, ktorí doposiaľ nepodpísali súhlas alebo žiadosť o pripojenie, nakoľko projekt počíta s pripojiteľnosťou každého objektu alebo stavebného pozemku v oblasti, ako projekt rieši.

Počas výstavby sa zrealizuje hlavný rozvod optickej siete v obci a domové prípojky ku každému domu, za hranicu pozemku (za plot). Za týmto účelom budú obyvatelia priebežne oslovovaní pracovníkmi firmy, ktorá bude realizovať zemné práce, aby určili miesto prechodu na pozemok. Tí, ktorí nebudú súhlasiť s ukončením za plotom, budú mať optiku ukončenú pred plotom domu.

Po ukončení výstavby budú majitelia každého objektu osobne kontaktovaní obchodníkmi spoločnosti Slovak Telekom, a.s., ktorí v prípade záujmu následne zabezpečia, prostredníctvom realizačných firiem pre zriaďovanie, zavedenie optickej prípojky priamo do domu.  Pripojenie ale bude možné na požiadanie aj kedykoľvek v budúcnosti.

Z dôvodu možnosti koordinácie prác na určení miesta prechodu na pozemok s obyvateľmi a zároveň skrátenia času celej výstavby, sa budú práce vykonávať aj počas víkendov.

 

Technické otázky ohľadom výstavby a realizácie prác Vám zodpovie firma TTL group s.r.o., Bánovce nad Bebravou, ktorú Slovak Telekom, a.s splnomocnil na realizačné práce.

V zastúpení :

Ing. Katarína Hradská   0902 540 194

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.