Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Automatická závlaha futbalového trávnika-projekt schválený

Dátum: 26.05.2022
Autor: Ing. Daša Hasztermanová
Automatická závlaha futbalového trávnika-projekt schválený

Obec získala dotáciu na projekt s názvom Automatická závlaha futbalového trávnika v obci Trnovec nad Váhom

Obec Trnovec nad Váhom a FK Dynamo Trnovec nad Váhom sa začiatkom roka 2022 spoločne zapojili do projektu s názvom Eurá z Eura, ktorý bol vyhlásený výkonným výborom Slovenského futbalového zväzu. Našim cieľom bolo podporiť futbalovú infraštruktúru oblastného futbalového zväzu a regeneráciu futbalovej plochy. Členovia výkonného výboru Slovenského futbalového zväzu schválili návrh na poskytnutie finančného príspevku v projekte EURÁ z EURA pre 226 uchádzačov  a my sme boli medzi nimi.

Obci Trnovec nad Váhom bola schválená výška príspevku v hodnote 10 000 eur.

Prínosom projektu bude zlepšenie zavlažovania trávnika formou automatickej závlahy hracej plochy, ktorá zabezpečí rýchlu regeneráciu trávnika a väčšiu trvácnosť.

Touto cestou ďakujeme za skvelú spoluprácu futbalovému klubu. Spoločnými silami sa nám podarí zrealizovať čerpaciu techniku  so závlahovým systémom s profesionálnymi postrekovačmi. Začiatok realizácie projektu sa plánuje už čoskoro, v období máj- jún 2022.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.