Podujatia v obciach OZ VITIS

 

Obec Močenok, Pálenica Močenok, Miestna organizácia SZZ Močenok a Slovenský rád rytierov destilátov organizujú degustáciu destilátov s odbornou prednáškou. Ide o II. ročník podujatia s názvom Močenský štamprlík. Podujatie sa uskutoční v sobotu, dňa 03. marca 2018 o 16:00 hod.

Vstupné: 5,- Eur

Nižšie prikladáme plagát s informáciami.

Všetci sú srdečne vítaní.

II._Močenský_štamprlík

 

Obec Veľké Zálužie srdečne pozýva návštevníkov na Vianočný jarmok, ktorý sa koná 8. a 9. decembra 2017.

VIANOČNÝ_JARMOK,_Veľké_Zálužie

Obec Rišňovce srdečne pozýva občanov na vystúpenie ruského súboru ROSSTAŇ, ktoré sa uskutoční dňa 22.augusta 2017 o 18,00 hodine v Kultúrnom dome v Rišňovciach.

Folklórny súbor Rosstaň bol založený v r. 1990. Vedúcou súboru je doc. Lilija Vasilievna Ďominová, doktorka kulturológie, kandidátka umenovedných vied, dekanka Fakulty hudby, divadla a choreografie Ťumenského štátneho inštitútu kultúry.

V rokoch 1997, 2000 a 2003 sa folklórny súbor spolu s jeho vedúcou stali inšpirátormi a jedným z organizátorov Medzinárodných folklórnych festivalov pod názvom Sibírske pramene v meste Ťumen, ktorých sa zúčastnili ľudovoumelecké kolektívy z Holandska, Mexika, Taiwanu, Švédska, Južnej Kórei, Kazachstanu, Ukrajiny a rôznych ruských miest. Súbor Rosstaň reprezentoval tradičnú kultúru Ťumenskej oblasti na medzinárodných, celoruských, oblastných, či mestských folklórnych festivaloch, o čom svedčia mnohé diplomy, listiny, ďakovné listy.

Vstup na vystúpenie je zdarma.

Príďte si vychutnať krásny umelecký zážitok!

Rosstaň

Space Bar Veľké Zálužie v spolupráci s Obcou Veľké Zálužie pozýva všetkých občanov na tanečnú zábavu, ktorá sa uskutoční dňa 22.7.2017, t. j. v sobotu o 21.00 hod. na malom ihrisku za Základnou školou. Do tanca hrá hudobná skupina BRILAX.

BRILAX_-_22_7_                                                                                                         

Workoutový klub Honest Ulac Muscles Veľké Zálužie srdečne pozýva záujemcov na I. ročník workoutovej súťaže Ulacký pohár, ktorá sa uskutoční 12. - 13. augusta 2017 vo Veľkom Záluží.

ULACKĂť_POHĂR

FacebookFacebook

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.